Panda Medvejonok

Шановні бітьки!

Ми знаємо, що Ви зробите все від вас залежне, для здорового розвитку Вашої дитини. Здоров'я ніжок Ваших дітей має першорядне значення в загальному розвитку. Вивчивши будову ніжок дитини після народження, Ви помітите, що воно відрізняється від будови дорослої людини. Тому, що розвиток кісток немовлят починається лише до першого року життя, чим пояснюється недостатність сил в суглобах і м'язах. З цієї причини більшість немовлят народжується з плоскостопістю, це триває до 7 років.

Panda Medvejonok виробляє взуття трьох форм в розмірах 17- 40:

W= Wide (широка)

M= Medium (средня)

S= Slim (вузька)

Перший критерій, на який необхідно звертати увагу, це достатній обсяг всередині взуття. У разі, якщо взуття мале, то воно перешкоджає гнучкості і свободи рухів під час ходьби, що стає причиною виникнення стиснення, порушення рівноваги і деформації форми. У разі якщо взуття велике, то нога буде позбавлена точок необхідної підтримки і розтягування. Для зростаючої ніжки, достатньо вільний простір значить багато.

Найбільш підходящим матеріалом для взуття є натуральна шкіра. Завдяки пористій будові, цей матеріал знижує потовідділення ніг. Взуття Panda Medvejonok виробляється тільки зі шкіряних матеріалів, що сприяють "диханню" ніг.

Взуття хорошої якості не повинно бути важким і жорстким, воно повинно захищати ніжки дітей і сприяти відновленню рівноваги при перших кроках.

Взуття Panda Medvejonok, завдяки виробництву з легкого матеріалу, не стане тягарем для ніг діточок. Спеціальний дизайн допомагає дітям робити врівноважені кроки.

Не можна думати, що дитяче взуття це мініатюрна копія взуття дорослого человка.

Взуття Panda Medvejonok розроблена спеціально для немовлят і дітей.

 

7 пунктів ідеального ПРАВИЛЬНОГО дитячого взуття Panda Medvejonok Ortopedic для малюка:

  • у взутті з широким носком можна вільно ворушити пальчиками і не відчувати тісноти
  • верхня частина язичка виготовлена і​​з м'якої шкіри, і запобігає тиску липучок і шнурівки на ніжку
  • ортопедичний твердий задник підтримує звід п'яти
  • антибактеріальна внутрішня устілка при носінні приймає форму стопи дитини і сприяє зменшенню ударного навантаження на п'яту, суглоби нижніх кінцівок і хребет.
  • устілка зшита з телячої шкіри, не допускає пітливості, ідеально вентилюється
  • супінатор забезпечує полужесткую підтримку внутрішнього поздовжнього і поперечного склепінь стопи
  • підошва виготовлена ​​за вимогами малоскладної ортопедіі- вона не заважає рухам малечі

 

Підпишись та отримай 10% знижку при ОНЛАЙН- ЗАМОВЛЕННІ

Популярное